VW LT 35,2.4 benz (plin sti?e)

VW LT 35,2.4 benz (plin sti?e)

PostPostao/la VWMACAK2 dana Pet sij 25, 2013 8:36 pm

Stigao novi stroj u moj vozni park . VW LT 35 , 2.4 benz , uskoro sti?e plin , samo 144 tkm, uvoz iz ?vedske ,Hrvatski papiri , B-kategorija , bez tahograh-a , kopio sam ga u stanju kakvom je sad na slikama , bez korizije , no vrijeme mi ne dozvoljava bar da ga operem.Posjeduje webasto grijanje , ima na prednjoj maski uti?nicu koja se koristi po no?i ,ima tajmer ,pa se grijanje pali u odre?eno vrijeme , da se u?e u zagrijanu kabinu. Sanduk je originalni ,bo?na vrata, ljeva i desna , na njemu se otvaraju prema nutra kao gara?na vrata, a ima i zadnja vrata koja se otvaraju prema gore ,, na krov se ide po ljestvama koje su na njemu ,paket-treger je na va?enje i poja?an je sa rebrastim alu limom za prijevoz raznog tereta , a sa desne strane i cijevi , a cijeli sanduk se skida u roku par minuta , jer je spojena sa 4 spojnice za ?asiju. Kad se sanduk digne, na noge kamion se pomakne naprijed i na golu ?asiju mo?ete staviti drugi sanduk, kipa... ili ko kaj treba .Posjeduje kuku sa 3 vrste priklju?ka . Pogodno za grad zbog malog osovinskog razmaka, pa parka? di o?e?. Pa za sad evo par slika....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
"Samo treba delati"
VWMACAK2

PostPostao/la Proleter dana Pet sij 25, 2013 8:45 pm

za ?ta je taj slu?io? nekakva pokretna radiona!? kakvi su daljni planovi?
ljepo se vratit ku?i al jo? je ljep?e oti
Proleter

PostPostao/la VWMACAK2 dana Pet sij 25, 2013 9:35 pm

Zaboravio sam napisati da je kamionet ili kamijon?i? 86 godina,tak da za svoje godine izgleda, ko novi, i bio je pokretna radiona u ?vedskoj, i isti vlasnik, vodoinstalater, ga je koristio tu kod nas za isti posel do mirovine. Daljnji plan da ga dobro operem jer je stajao ispod jednog oraha a iz mini washa VAP, na vru?u vodu sam ispuhal vodu van pa ?ekam da pro?e ova zmrzavica. Zatim uredim felge, jer mi bodu o?i,unutra?njost je ko nova,nema se kaj delati, muzika radi, webasto radi, treba prednje gume zamjeniti,motor je suh ko barut ,motor ?estak prede,sve u svemu nema puno toga za delati od mehanike samo ga treba razvoziti, i malo estetski dotjerati. Kod mene je tek dva dana, pa budemo vidjeli sutra plan i program.
"Samo treba delati"
VWMACAK2

PostPostao/la Proleter dana Pet sij 25, 2013 9:56 pm

vidim u pozadini druge slike "biv?u hitnu", jel to onaj ?to se povla?i po nju?kalu ve? godinama?
ljepo se vratit ku?i al jo? je ljep?e oti
Proleter

PostPostao/la sandrino dana Pet sij 25, 2013 10:06 pm

Dobar lt
VW Multivan T3 Blue star (Hannover edition)
sandrino

PostPostao/la VWMACAK2 dana Pet sij 25, 2013 10:13 pm

E hitna je prodana jo? u osmom mjesecu za Afriku ,ali je tek ju?er lik do?ao sa vu?nom slu?bom po nju,tak da je vi?e nema.Kod njih je benga 2 kune,jeftinija od Todori?eve obi?ne vode kod nas. Malo je odmjeraval i ovaj LT ,rekao da ?e javiti dali afrikanca zanima. Ako ima neko od vas, nekaj sli?nog a da je benzinac, mogu vas preporu?iti.Lik radi sa Afrikom, Njema?kom, Rusijom, spika 5 jezika ne ra?unaju?i me?imurski.On je iz ?K.
"Samo treba delati"
VWMACAK2

PostPostao/la VWMACAK2 dana Pet sij 25, 2013 10:31 pm

Ode hitna ,polakoo...

Slika
"Samo treba delati"
VWMACAK2

PostPostao/la bubuleja dana Pet sij 25, 2013 10:31 pm

a kaj fali felgama :pa:
bubuleja

PostPostao/la VWMACAK2 dana Pet sij 25, 2013 10:38 pm

Moje sve felge , na svim vozilima uklju?uju?i i gra?evinska kolica (ta?ke ) su srca pofarbana u mat crnu , a rajfovi u srebrnu boju , jer imam svoj stil . :pa: .... a kaj veli? na mecu ?? znam da ju gleda? :)
"Samo treba delati"
VWMACAK2

PostPostao/la bubuleja dana Pet sij 25, 2013 10:43 pm

bogami si me ubro :beer:
bubuleja

PostPostao/la VWMACAK2 dana Pet sij 25, 2013 10:50 pm

bubuleja napisao:bogami si me ubro :beer:

Mercedes 300 D ,automatic , na prodaju od mog kompi?a , ko novi ! :beer:
"Samo treba delati"
VWMACAK2

PostPostao/la vepar dana Sub sij 26, 2013 12:29 am

odli?an ulov jaoooo kako bi ja od ovog lt-a uradijo kampera sa krevetom,kuhinjom.....ma sve bi mu odradio :play:
svaka ?ast,ba? zanimljivo :beer::beer:
kaki su pljanovi?
najbolja simbioza flore i faune je SARMA
vepar

PostPostao/la VWMACAK2 dana Sub sij 26, 2013 10:54 am

vepar napisao:odli?an ulov jaoooo kako bi ja od ovog lt-a uradijo kampera sa krevetom,kuhinjom.....ma sve bi mu odradio :play:
svaka ?ast,ba? zanimljivo :beer::beer:
kaki su pljanovi?

Nije ni opcija ,da bude kamper ,isklju?ena , pod se ostavi i sve komplet se povisi za 1 metar i iznad krova bi bila dva kreveta , ima zadnji ulaz i mo?e se koristiti jedna bo?na vrata uz dodatak pred ?atora (tende) . Jo? je sve fri?ko , pa ?emo razmotriti sve opcije da bude za vi?e namijena jer se sanduk skida za 5 min. i stoji na 4 to?ke, koje imaju ru?ne kop?e ( nije za?arafljena za ?asiju ) . Sve u svemu prakti?an je za vi?e namijena .
"Samo treba delati"
VWMACAK2

PostPostao/la toolkit dana Sub sij 26, 2013 5:56 pm

Fora kamijon?ek! :)
toolkit

Vrati se na: Garaza