Plazma reza

Plazma reza

PostPostao/la Guzowsky dana Sri kol 07, 2013 10:18 pm

Kupio bih si ru?ni plazma reza?. Ima li tko kakve spoznaje o modelima,cijenama,kvaliteti ?
Na nju?kalu nijednog rabljenog,ima par oglasa za nove koji se kre?u oko 3000 kn.
Probao sam s tim raditi kod jednog me?tra,stvar je genijalna,brusilicu s reznom plo?om mo?ete zaboraviti...
Pomozi ?ovjeku u nevolji i on ?e te se sjetiti - kad opet bude u nevolji.
Guzowsky

PostPostao/la trajke?a dana Čet kol 08, 2013 7:01 am

Imam ti ja to u radioni, stvar je odli?na samo neznam kakav ti je to za 3000 kn jer snjime ?e? mo?i rizati samo lim od 1.5 mm. Moj savjet, kupi ?to ja?i.
OBAVEZNO mora biti propisno uzemljen jer ti mo?e izgoriti kompletna 'memorija' i popravak ti ko?ta 7000 kn, eto znam iz prve ruke :stu:.
Njihovo obja?njenje, kad grmi, prodje vrlo mala struja i bla bla bla...
Zato ja sad kad sa plazmom zavr?im raditi obavezno je isklju?im iz struje.
Dizne su ti potro?na roba i dva paketi?a ti ko?taju oko 500 kn ( dvije su razli?ite i obi?no se minjaju u paru) :pa:
Ima? u ZG firmu koja se zove EuroArc pa se javi kod njih.
Imaju servisera, rezervne dijelove i prodaju plazme, mislim da ce ti oni dati najbolji savjet .
Ekipa je skroz ok od servisera do direktora , bar se meni tako ?ini preko telefona...
Zadnja izmjena: trajke?a; Čet kol 08, 2013 7:28 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
trajke?a

PostPostao/la sandrino dana Čet kol 08, 2013 9:58 pm

E to i mene zanima, gledao sam prije na nju?kalu neke po nju?kalu ali nisam znao na ?ta treba paziti pa nisam ni i?ao ni gledati,
Ima? nove kod ?kare u Osijeku cca 4000kn ali mislim da to nije neki kvalitet
VW Multivan T3 Blue star (Hannover edition)
sandrino

PostPostao/la Vlajs dana Pet kol 09, 2013 9:20 am

Ja sam kupio mig aparat kod ove firme http://www.ipo-tools.hr/ a vidim da imaju i plazma rezace. Kod njih mozes i probat aparat prije kupnje. Imas u Ljubljani sjediste i predstavnistvo za HR u Fazani kraj Pule.
Vlajs

Vrati se na: Alati