promjena boje u novoj knjižici vozila??

-sve ostalo

promjena boje u novoj knjižici vozila??

PostPostao/la goran-5 dana Sub vel 01, 2014 6:50 pm

Dali netko ima iskustva sa promjenom boje vozila u novoj knjižici vozila? Zanima me dali kao u starima piše pod ''napomenom'' promjena boje ili mi upišu pod rubrikom za boju samo nova boja, jer koliko sam vidio u novim knjižicama nema ''napomene'', već samo prazni redovi na desnoj strani gdje se upisuju dodatne dimenzije guma i sl., pa me zanima dali bi mi u te redove upisali promjenu boje ili baš u rubriku za boju, jer moram vadit knjižicu zbog promjene vlasništva...
goran-5

Re: promjena boje u novoj knjižici vozila??

PostPostao/la Rossi dana Ned vel 02, 2014 7:58 am

Nove knjižice vozila ne postoje, samo nova prometna. A napomene i dalje postoje, upisuju se s vanjske strane lijevo gdje je prazan papir. A ako ionako mijenjaš PD najbolje ti je odmah napraviti tkz. promjenu tehničkih podataka i da ti upišu novu boju. Ako to radiš u sklopu tehničkog pregleda, onda ti je džabe, inače plaćaš.
Rossi

PostPostao/la goran-5 dana Ned vel 02, 2014 12:17 pm

nisam bio siguran jel je po novom knjižica ili prometna... Pošto moram na tehnički, na registraciju, i ujedno se upisujem kao vlasnik, znači mijenja se prometna, znači da će mi pod napomenu upisat promijenu boje, a ne u rubriku za boju?
goran-5

PostPostao/la Rossi dana Pon vel 03, 2014 7:45 am

Ako moraš na tehnički, i mijenja se PD onda se ne upisuje pod napomenu, nego pod boju. Samo spomeni da si boju promijenio.
Rossi

Vrati se na: Oftopičnjak