ZABIJANJE U POD

-sve ostalo

ZABIJANJE U POD

PostPostao/la vepar dana Sub kol 09, 2014 9:13 pm

Ja sam malo glup,dajte mi to objasnite. Svi znamo kakve su nam ceste u našoj prekrasnoj domovini,blago rečeno u komi!
Mene zanima kak vam se da izbjegavat sve te rupe i ležeće policajce,šaltat u prvu prije svake malo veće prepreke i tako to.
Meni je samo na pameti syncro i da bude što viši.Nemojte mi zamjerit,ja vozim kombi svaki dan pa želim da mi bude što udobniji i možda zato nisam mjerodavan suditi o tome.Jasno mi je da je to sad u modi al kak vam se da?
vepar

Re: ZABIJANJE U POD

PostPostao/la Mario T2a dana Sub kol 09, 2014 9:25 pm

Isto kak se tebi da pec rostilj i kuruzu od 14-23h, ja bi odustao kad se najedem. Svako ima svoje guste. Neko voli spustene aute i neudobnu voznju, neki vole da im auti malo trose pa se vuku na 1000 okretaja, neki vole tude zene...... Mozes nabrajati do preksutra i neces biti gotov.
Slika
Mario T2a

PostPostao/la Tomas Volk dana Sub kol 09, 2014 10:07 pm

Tko kaze da je zabijanje u pod u modi,ja se vozim na velikim kotacima i bili bi jos i veci da imam strojeve preko 2100ccm :piva:
Tomas Volk

PostPostao/la kreso dana Ned kol 10, 2014 12:08 am

ne kuzim... jedino je marijeva buba zabijena u pod ja neznam niti jednog kombija koji struze? to si mozda vidio na internetu ali to je body drop.
nego reci jel se spremas na 3 dana rostiljanja sljedeci vikend.
kreso

PostPostao/la vepar dana Ned kol 10, 2014 12:12 am

Naravno,zar sumnjaš u mene?Furam kravu i jato kokoši za tartar kakav samo Vepar radi. A čuo sam da ima kuruze i borovničeka 8)
vepar

PostPostao/la trajkeša dana Ned kol 10, 2014 8:34 am

Tako ni meni nije jasno zašto se alpinisti po snijegu i ledu penju na planinu, samo zato da se slikaju i zabiju zastavu na vrh? A valjda im je to gušt :lud: :)
Tako je i meni gušt imati stari auto i šarafiti po njemu i gušt mi je da bude spuštan jer je tad lip ko :curica: :D i zbog svih tih različitih stilova, dorada i prerada volim air cooled svijet jer se možeš pronaći u nekom od njih i uživati :pusi: :fucka: ;)
T2 PRI KRAJU
trajkeša

PostPostao/la miro02 dana Ned kol 10, 2014 10:20 am

mislim da bi sve te stare krame trebalo zabist u pod ...radi izgleda naravno..a pogotovo kombije...pa lagano po špici u kruzing....a ovi šta oče u šumu nek kupe đip
miro02

PostPostao/la OVALI dana Ned kol 10, 2014 9:05 pm

moj je još malo visok , do sljedeče sezone mora branik lizat asfalt :belj:
OVALI

Vrati se na: Oftopičnjak