Spas u zadnji čas

-sve ostalo

Spas u zadnji čas

PostPostao/la mario3007 dana Pon srp 27, 2015 10:46 am

Dragi moji forumasi!
Inace ne pišem puno, no imam potrebu podijeliti par rečenica s vama.
Vozim T3 caravellu, 1.6 TD, 5 brzina, jedan zanimljiv model, na sambi vidio da se zove caravella panorana.
Ima ogroman šiber, 1m X 1,20 otvor tvornicki.
Ovo ljeto sam odlučio s njom otići na 3 tjedna obalom Jadrana poslovno i isplanirao da
napravim puno posla, budući da spavam usput u kombiju i sve sam tako isplanirao.
Naravno da se u subotu pokvario.
Raspala se plasticna kugla na dnu mjenjaca ( birača brzina) i u trenutku se srušio kompletni plan mojeg puta.
Zovem Kresu, Grubera ovog-onog, svi na moru, a kombi doma na grabi raskopan.
Zovem Franeta, on u Rovinju, ali kaze da odem do njegovog kombija i da skinem-nema druge. No njegov je benzinac, 4 brzine... Drugačiji je...
Zovem Jožu, on u Karlovcu...
Uglavnom, Frane se jako angažirao da pomogne u rješenju problema, te smo u kombinaciji s Jožom iz Buba kluba Štefanovec s njegove T3 skinuli mjenjac, a da njega nije bilo ni blizu nit je pitao za pare niti ista drugo.
Kombi sam složio i trenutno sam na putu, s Jozom sam se čuo telefonski da mu zahvalim i da mu kažem da cu mu se oduziti kad se vratim.
Dakle, da nije bilo Franeta i Joze mogao bih pjevat borbene, a ovako se sve rjesilo uz pomoć Vjeke i Bubasana iz radione ispod Jozinog kluba.
Htjedoh reci da je naša scena mala, ali da je sve rjesivo uz malo angažmana.
Ovo pišem da se referiram na jedan post od Joze gdje ga je netko razljutio s nekim glupostima oko djelova pa je onda on s pravom popizdio.
Eto,
Hvala svima jos jednom. Mario.
mario3007

Re: Spas u zadnji čas

PostPostao/la paski dana Uto srp 28, 2015 12:45 pm

svaka cast ljudi. bravo! :piva:
paski

Re: Spas u zadnji čas

PostPostao/la mema dana Uto srp 28, 2015 5:40 pm

Svaka cast

Pozdrav :piva:
mema