preodgoj, dobro za mene

-sve ostalo

preodgoj, dobro za mene

PostPostao/la mario3007 dana Ned lis 18, 2015 12:26 pm

Eto, drago mi je da mi ovaj forum ne pomaže samo tehnički i estetski već me preodgaja...
A kako ja težim tome da budem sve bolji u bilo kojem smislu pa čak i u fizičkom (trbuh mi je sve veći, a ja težim savršenstvu-kugla je najsavršeniji geometrijski lik!!!), prihvaćam svaki oblik boljitka bez puno pompe...
Dakle, tražio sam štelu za registraciju (na pp) jer mi na kombiju nekaj ne šljaka, nema veze kaj (opisao sam to dva puta i dva puta sam bio izbrisan, kurvinski, bez ikakve obavijesti,a to nije pristojno koliko god ja bio nepristojan jer ja to mogu, a admini u službi javnosti to ne mogu bit-sorry, tako je!!!), ali ne šljaka samo ono što onom ćati na tehničkom piše u papirima da me zato ne može pustit. No, bilo kako bilo, ja štelu imam, ali tko mi je kriv što sam komotan pa neću ić na drugi kraja grada nego bi ja to baš kod sebe, a već mi je glupo stalno naletit na istog dečkića, tetoviranog s irokezom i mp3 playerom u ušima.
No, kako vi svi na forumu imate tehnički besprijekorne pile i nikad niste išli preko štele, red je da i ja imam isto takav auto. Tehnički savršen.
Eto, ipak ću otići na svoj tehnički i neću biti komotan...
A vama želim i da na ostale pozitivno utječete pa da svi vozimo besprijekorno tehnički ispravne pile stale milion godina, to jedno s drugim ide zar ne?
mario3007

Vrati se na: Oftopičnjak