slika za garage

PostPostao/la Ernesto (CHE) dana Čet srp 22, 2010 10:17 pm

Hvala, nisam ni skuzil :beer: :beer: .
Ernesto (CHE)
Administrator

PostPostao/la difre dana Sri ruj 01, 2010 7:17 pm

Danas zavr?io vanjsko lakiranje (4. poku?aj), po?to nam je prva bijela boja bila previ?e prozirna (vidio se ?prickit ispod), morao sam ponoviti slu?aj, a i vje?bao sam. Me?utim sa ovom drugom bojom bez pol frke polakirao.

Na?alost sada ne budu slike, jer sin ujutro ve? ide na more. Valjda ga budem vidio kada kre?emo za Krk.

@ Gear, koliko znam ima? istu tu bijelu. a vidio sam da si malo interijer pofarbao. Fakat ima boljih od te.
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la Gear dana Sri ruj 01, 2010 7:23 pm

ima boljih znam, ali i skupljih, a ovo kod mene je tight budget projekt.

ali zato se brze susi jer ima hrpu utvrdjivaca, sto je super kad se ne radi u komori.
Gear

PostPostao/la Brk dana Sri ruj 01, 2010 8:37 pm

Difre samo se u?i lakirati, jedno jutro Medo i ja svanut ?emo ti na lakiranje :beer:
Istinu je lako shvatiti kad se sazna,
ako se ikada sazna
Galileo
Brk

PostPostao/la difre dana Sri ruj 01, 2010 10:18 pm

Nema problema, samo ti bani, a ja ?u ti virit preko le?a kada bude? vario.... :lol::lol:
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la toolkit dana Pet ruj 03, 2010 11:27 am

difre napisao:Danas zavr?io vanjsko lakiranje (4. poku?aj)....

Repetitio est mater studiorum ili'ti Ponavljanje je majka znanja
(jedino ?to sam pokupio na latinskom u srednjoj su lat.uzre?ice-pa se sad pravim pametan! :D )

Ina?e, odli?no mu stoji bijela boja i super ti zgleda kombi! :cool:
toolkit

PostPostao/la difre dana Sub ruj 04, 2010 7:23 pm

Hvala Toolkit, ako je od tebe onda jo? vi?e zna?i, sada sam ve? zadovoljan lakiranjem osim nekih curki, a i za to ve? ima lijeka, isprobano.

@ Gear: radi se o tome da sam isto htio raditi low budget project za po?etak, me?utim ta jeftina bijela boja, jer je s manje pigmenata - manje pokritna, a ide 2:1 - zahtjevala ve?u koli?inu . I muke i ?to ?ta. Tek kada sam kupio malo skuplju boju, ispalo je da manje trebam i pod crtom bi profitirao da sam ju odmah uzeo. A vjerovao sam prodava?u, a izgleda da je se htio rije?iti jer ju vi?e ne bude nabavlljao.

po onoj : nisam toliko bogat da kupim jeftino - zlatno pravilo. :angel::angel:
put je cilj

Slika
difre

Re: slika za garage

PostPostao/la difre dana Ned svi 08, 2016 9:23 pm

something new is happening, after a long period of non posting, I'll be back :piva: uskoro u kinima, samo sam se refreshal, da vidim je li sve po starom, uskoro nove slike, do tada, sretna vožnja svima :klinac: :klinac:
difre

PostPostao/la mema dana Pon svi 09, 2016 10:52 am

Aaaa svaka cast

Dugo te nema
mema

PostPostao/la difre dana Pon svi 09, 2016 8:28 pm

Zadnja izmjena: difre; Pon svi 09, 2016 9:32 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
difre

PostPostao/la mema dana Pon svi 09, 2016 8:32 pm

Hehehe odlicno

Tako cisto, lijepo ,uredno

Kod mene je to totalno drugacije :)
mema

PostPostao/la difre dana Pon svi 09, 2016 8:45 pm

Zdravo Mema, baš mi je drago što si se javio. Pomagaj, ne znam više kako ovaj Frubar funkcionira, jer mi je prejaka rezolucija, imaš ti koji prijedlog? Nisam gledao kako radi imageshack, pomagaj, prijatelju

eto, nešto sam našao, samo moram još pronaći pravu veličinu :francuz:
Zadnja izmjena: difre; Pon svi 09, 2016 9:33 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
difre

PostPostao/la difre dana Pon svi 09, 2016 8:51 pm

Slika[/URL]

ova je pak premala slika

Slika

Slika

Slika

nastavak slijedi.....
difre

PostPostao/la Guzowsky dana Uto svi 10, 2016 5:22 pm

Zadnji put sam u njemu jeo pizzu...
Guzowsky

PostPostao/la mema dana Sri svi 11, 2016 7:51 am

Interesantno da si se odlucio za ormar sa kontra strane.

Super ,mozda je i prakticnije
mema

PostPostao/la miro02 dana Sri svi 11, 2016 8:11 am

jedino nevidiš baš kad skrečeš desno ali ovo je vrhunski uklopilo u bus
miro02

PostPostao/la Elvin dana Sri svi 11, 2016 10:33 am

Ono kaj difre nije rekao da je namještaj original sa T1, SO-44 Mosaik. Pronašao sam na TheSamba.com da ima samo 3 takva registrirana namještaja. Znači jako rijetko i vrijedno. Takav Westfalia namještaj se mogao kupiti samo u Europi (čitaj Njemačka) i kupovao se pojedinačno. I odlično je preuređen. :up:
Elvin

PostPostao/la difre dana Sri svi 11, 2016 7:19 pm

Hvala ti Elvine za objašnjenje, naposljetku ti si to i pronašao na Web-u, još samo godina 1965. je falilo. Filip ga je uredio sa nekoliko sloja boje i još više sloja laka. Kako nema više slika od prije, takvog sam ga nabavio sa tim namještajem. Prvi je vlasnik izbacio klupe i ugradio taj komplet, da bi prilikom putovanja iz Njemačke, gdje je živio, spavao usput u Austriji na putu za Liku, od kuda je. :frend: :frend:
Dogovrio sam se sa Perom, prvim vlasnikom, da mu ga pokažem, jer on ne zna da smo ga sredili i lakirali u original boju, kakav je bio od početka. :francuz:

I istina je da za vožnju nije pregledan, moraš voziti sa memorijom, zato je na mjestu praktičniji, jer je ormar odmah na ulazu. Takav se komplet ugrađivao i u T1 panele. Tako je napravljen da se vadi i slaže za oko pola sata, recimo za preko vikenda za kampiranje :sun: , tokom tjedna opet radni život. :tak: :tak:

Slika
difre

PostPostao/la difre dana Sri svi 11, 2016 7:48 pm

Slika

Filip je takoreči s tim projektom položio "majstorski" ispit. Naime kod slaganja motora pri Draganu, puno je od njega naučio. Zatim se primio projekta restauriranja "bijelog busa" kako ga zovemo, prije obrane magisterija na faksu, jer tko zna kada bude imao vremena za to. Rastepao ga je dali smo limariju srediti, pa ge je pokitao, pobrusio i kod lakirera pomagao obljepiti. Felge je sam napravio, sve sitnjarije pofarbao, podove zaštitio, kao i šupljine. Rezultat se može vidjeti.
Sredio je i ručku za šaltanje, sve u svemu, vozilo je ko novo, tako se i vozi, nevjerojatan osječaj. Zahvaljujem svima, počevši od Dragana, Vlade, Ede, koji su aktivno radili na njemu, ali i velike moralne potpore Elvina, Roberta, koji su sredili svoja vozila na zavidnu razinu, tako da nismo smjeli zaostati :friz: ali i ostali članovi iz kluba, koji svojim aktivnostima indirektno tjeraju i ostale da porade na svojim vozilima. To ima smisla, jer se dobiva na kvaliteti, što znači dovesti prvo vozilo u tehničku ispravnost, a sve ostalo je stvar ukusa, kako tko odradi design, a o ukusima se ne raspravlja.

Slika
difre

PostPostao/la difre dana Sri svi 11, 2016 8:02 pm

čak su zavjesice iz tog doba, jer smo iste takve imali i na prvom kombiju iz 74.

Slika
difre

PostPostao/la difre dana Sri svi 11, 2016 8:18 pm

U tih 6 godina, što je registriran, usput rečeno nije u cijelom periodu postojanja bio samo 2 godine regan, vidio dva puta Belgiju, Austriju, Mađarsku i naravno puno puta Sloveniju, ove godine sedmi puta u Rovinj, ako Bog da, te prošao više od 30 000 km. Posebno zadnje dvije godine je bio puno u akciji. Treba sad još ture na istok, što sam planirao, pa nikao da idem u BiH i Srbiju. Nadam se da bude i za to vremena ima još mjesta na zadnjem lijevom staklu:

Slika

Sin je planirao s njim na Grossglockner, možda budem i ja išo, već ima više interesenata za to. Svake je dvije godine, prošle su godine Bube nastupale. Pa tko je za, da se pridruži koloni, svi ste dobrodošli
difre

Prethodni

Vrati se na: Garaža