slika za garage

PostPostao/la MatejT3 dana Ned lip 01, 2008 8:02 pm

Jel bi ga prodao? :beer::pa:
Sve sto zelim negdje postoji, samo je pitanje vremena kada cu to pronaci!
MatejT3
Administrator

PostPostao/la Ernesto (CHE) dana Ned lip 01, 2008 8:43 pm

:beer::beer: bravoooo, super, u stvari posto smo zakljucili da je to virus koji te je uhvatio, a virusi su opcenito nezdravi, trebali bi se medjusobno odgovarati od nabavke novih strojeva, ali mene bas veseli kada virus uzme novu zrtvu pa se pocnu gomilati vozilice :lol: A gle, sada ti imas jedan kombi, djeca drugi, hmmmm, mozda treba jos za zenu, pa za drugo dijete...
Super, kakvo je inace stanje, vozi, ne vozi, limarija, mehanika...
Ernesto (CHE)
Administrator

PostPostao/la Bajadera dana Ned lip 01, 2008 9:12 pm

Ma gdje ga samo na?e ovako dobrog :D Izgleda skroz dobro.Dapa?e ?ak odli?no.?estitke na kupnji :beer: :pa:
Aircooled Rules
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju
Bajadera

PostPostao/la luka dana Ned lip 01, 2008 10:43 pm

cestitam!
:beer:
luka

PostPostao/la Flegy dana Pon lip 02, 2008 5:17 am

Sve ?estitke :pa: :beer: :pa:
Sad i ja imam potpis
Flegy

PostPostao/la kiri dana Pon lip 02, 2008 1:03 pm

Odlican je ! Pa dobro , gdje ih samo nalazite !?!? :lol:
kiri
Administrator

PostPostao/la difre dana Pon lip 02, 2008 6:41 pm

Nije previ?e lo?, vozio se jo? do prije 2 mjeseca, dok je trajala rega, istina trebalo bi ga predihtati, a limarija isto nije tako bad, negdje je nestru?no pokrpan , ali sve u svemu je dosta solidan. Ne bi ga sada nikako prodao, zanima me ba? ovaj motor i kako ga malo srediti ( po Kirinim uputama ) . Sin ?e polagati za godinu dana voza?ku, pa dotle budemo vidjeli. Da sam u penziji, t.j. da imam vremena vrlo bi ga rado sam sredio - i lakirao.
?ak mi se svi?a kompletni bijeli. :pa:

Ako ?ujem za jo? jednoga, javit ?u vam naravno prvi, a ne?to se ?u?ka..... :cool: :lol:
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la MatejT3 dana Sub ruj 06, 2008 2:47 pm

Radi li se ?ta na kombiju?
MatejT3
Administrator

PostPostao/la difre dana Sub ruj 06, 2008 8:47 pm

Radi se , ako ni?ta drugo , onda na mentalnom planu, da bar metalnom.... Bio ga je Ernesto gledati, pozvao sam i ostale iz ovog dijela . Interijer smo malo po?istili i sve mi se vi?e svi?a.
Ima ugra?ene dijelove od Westfalije, klupa se pretvara u krevet .Eto, kartali smo se belu k?er ,sin i ja u njemu na stoli?u.

Ove godine ne?emo jo? ni?ta na njemu raditi, pokrit ?emo ga i neka stoji u dvori?tu.
U biti skupljam informacije sa interneta za odr?avanje oba vozila, te u?ivam na ovim stranicama. :pa:
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la Ernesto (CHE) dana Sub ruj 06, 2008 9:41 pm

Je stvarno, namjestaj je odlican i super ocuvan. Nego difre, pazi kako ces ga spremiti za zimu. Ne znam dal je pokrivanje dobar nacin jer mislim da se zadrzava kondenzat ispod najlona. U stvari ne znam sta bi bilo najbolje rjesenje za zimovanje.
Ernesto (CHE)
Administrator

PostPostao/la Bajadera dana Ned ruj 07, 2008 12:11 am

Ernesto (CHE) napisao:... U stvari ne znam sta bi bilo najbolje rjesenje za zimovanje.

Dopremi ga kod mene u Dalmaciju :cool: ?uvat ?u ga ja na toplom :angel: :D He he he :satan:
Aircooled Rules
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju
Bajadera

PostPostao/la difre dana Ned ruj 07, 2008 6:01 pm

Ajmo re? , da je pokrivanje vozila bila proforma re?enica, kad je toliko godina izdr?ao vani bez toga , jedna vi?e ili manje nije toliko bitno. Razmi?ljao sam , ne bi li vratio gepektreger
pa preko njega staviti ceradu.

2 Hrvoje : nemam ni?ta protiv te solucije, jer su bla?e klime po zimi, jedino ako je blizu mora, postoji jo? ve?a opasnost od korozije. Ali se ne bi odvijio od njega, jer i takav kakav
je , mi ga je lijepo vidjeti svaki dan, neka on samo tu stoji, a po tvojim smajli?ima slutim ne?ista posla, ovaj zadnji me je zabrinuo- hehe

Ina?e tko je god iz na?eg foruma blizu mene , slobodno neka navrati - moj broj imate
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la difre dana Pet stu 21, 2008 8:56 pm

De?ki, danas je do?ao jedan stariji gospodin, te me cima, bi li ja prodao bijeli kombi. Kad, ono prvi vlasnik, koji ga je imao 27 godina. Sve mi je ispri?ao, kako je odmah ugradio kamp opremu i putovao s njim iz Njema?ke. Po tome ima original 189000 km i original boju.
Zato je iznutra i tako us?uvan. ispod podova je priheftao plehove dodatno za za?titu i ugradio ventilaciju za ljeti. :cool::cool:

Razmjenili smo brojeve i za dokaz sliku:

SlikaSlika

Ba? me je razveselio :beer:
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la Ernesto (CHE) dana Pet stu 21, 2008 9:13 pm

Cekaj, koliko sam skuzio ovaj tvoj bijeli je nekada bio u vlasnistvu ovog striceka? Pa kako je dosao do tebe, kako zna da je to bas upravo njegov kombi :/
E, jedno pitanje, dal vi svi normalno otvarate thumbnailse. Meni zadnjih dana otvori imageshack bez slike.
Ernesto (CHE)
Administrator

PostPostao/la difre dana Pet stu 21, 2008 9:25 pm

Ernesto (CHE) napisao:Cekaj, koliko sam skuzio ovaj tvoj bijeli je nekada bio u vlasnistvu ovog striceka? Pa kako je dosao do tebe, kako zna da je to bas upravo njegov kombi :/
E, jedno pitanje, dal vi svi normalno otvarate thumbnailse. Meni zadnjih dana otvori imageshack bez slike.

?ovjek ga je prodao prije tri godine gra?evinskom poduzetniku, od kojeg sam ja kupio, a zna kombi u detalje, kada ga je vozio 27 godina, sa ceste ga je ve? prepoznao. :)
A slu?ajno je prolazio nekoliko puta, jer u kvartu ide razgledati ku?u od prijatelja iz Njema?ke. Jo? ima ormari? koji nedostaje uz kra?u klupu. :beer:

Malo ?teka internet zadnjih tjedana, jedno vrijeme se nisam mogao konektirati :stu:
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la Ernesto (CHE) dana Pet stu 21, 2008 9:45 pm

Ma ne da steka, nego kliknem recimo ovu tvoju mali sliku, trebao bi otvoriti veliku, ali samo otvori "imageshack" stranicu i nema velike slike :red:

Pa to je nevjerojatno da je bivsi vlasnik naletio :) . Lijepo je kada saznas povijest, to meni ima neku posebnu dimenziju. Sada bi ga on htio natrag, a ti ga bas ne bi dao?
Ernesto (CHE)
Administrator

PostPostao/la dim dana Pet stu 21, 2008 11:57 pm

Ernesto (CHE) napisao:Ma ne da steka, nego kliknem recimo ovu tvoju mali sliku, trebao bi otvoriti veliku, ali samo otvori "imageshack" stranicu i nema velike slike :red:

nece ni meni da otvori
dim

PostPostao/la stef2 dana Sub stu 22, 2008 1:41 am

Nekaj ?teka taj Imageshack. Meni otvori koji put O.K. a koji put samo crtu, koju kliknem da otvori normalnu sliku.

A stric je simpa, ?to ka?e, kako to da ga je prodao i jel bi ga sad uredio i opet putovao?
U nekoj idealnoj pri?i ti mu ga posudi?, on ga skroz uredi i napravi vo?nju o kojoj je ma?tao cijeli ?ivot i onda ti ga vrati natrag. :beer:
E.Che.: "...s tim zivim oduvijek i to sam ja. Bez krama ja vise nisam ja..." :-)
stef2

PostPostao/la difre dana Sub stu 22, 2008 8:22 am

Ne , nije ga imao namjeru otkupiti natrag - ne za sada- on je svoju vo?nju ?ivota imao 27 god. Kada sam ga pitao za?to ga je prodao i je li mu krivo, rekao je da ga nije koristio, te za?to da mu stoj, a na ovo drugo pitanje nije bilo odgovora.
Sam pristup kako mi je opisao kombija , kako je zimi stajao na klocnama, govori o ophodnji i odnosu sa vozilom.
Pri?a nije zavr?ena, vidjet ?emo se opet , gospodin ima 70 godina ,ali izvrsno izgleda. :cool:

Da znao je zatajiti imageshack i meni par puta, ovaj Frubar.net od Guzowskog radi super, kako klikne? odmah ima? sliku
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la MatejT3 dana Sub stu 22, 2008 8:38 am

he,he koje si ti srece!!
Btw;koristite ovaj program za slike; http://www.imagesforme.com/
MatejT3
Administrator

PostPostao/la Tomo T3 dana Pet stu 06, 2009 8:48 pm

kak sam ja glup nisam te prepozno na desantu :stu:
Slika
Slika
Tomo T3

PostPostao/la KR010BB dana Sub pro 12, 2009 5:58 pm

Pozdrav difre-u i svim ostalim ?lanovima kombi foruma
Idu?e godine krajem 3 ili po?etkom 4 mjeseca VW BUBA KLUB HRVATSKO ZAGORJE ima u planu jedan od ve?ih susreta,i Vi ste svi pozvani a o datumu odr?avanja bit ?ete na vrijeme obavje?teni.
predsj. Branko B...
KR010BB

PostPostao/la difre dana Sub pro 12, 2009 11:02 pm

Ja se toplo nadam da ?u nastupati sa na?im bijelim kombijem, zato je Branko najavio susret na ovoj stranici, naime kod njega je bijeli na sre?ivanju motora i drugih detalja. Za daljnje korake budete obavje?teni. :beer:

2TomoT3, sada sam tek vidio za?to si me tak ?udno gledao na desantu, no bit ?e jo? proilika da se dru?imo i da te po?astim sa :beer: kak si ti mene... :lol:
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la difre dana Uto pro 29, 2009 10:46 pm

Evo nadopune moje gara?e, tj. djeca mi poma?u:

Slika

Danas sam imao krasnu vo?nju sa bijelim oko 70 km, nakon ?to mi je Branko sredio motor. Moram re?i da prede ko ma?ka.
ve? se veselim sljede?oj vo?nji :cool::love:
Zadnja izmjena: difre; Uto pro 29, 2009 11:04 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la Ernesto (CHE) dana Uto pro 29, 2009 11:48 pm

Znaci da si bio dobar pa je bilo poklona pod borom :) . Ja sam dobio T1 teretnjaka :D .
Bas mi je drago da se veliki bijeli vratio u zivot i na ceste, i da si ti taj sretnik koji uziva u onome sto pruza :) .
Ernesto (CHE)
Administrator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Garaža