BubaZE team

BubaZE team

PostPostao/la buba_ze dana Uto stu 30, 2010 10:39 pm

Pozdrav kombi foruma?ima od ?enskog dijela bubaze tima!

Evo koristim priliku dok je ?o'ek na putu da napi?em koju ;) a i da kooona?no i "slikovito" predstavim na?e projekte, po?to, klasika, timu?kisamopunopri?ajuakonkretnoni?ta, bla, bla, bla.. (oooo, kako je bilo na putu, dragi, puno si mi nedostajao.. :love:)

Eh, sad k'o ozbiljno... Ne znam ni ja kako, po?to smo uglavnom u svemu zajedno, ali na ovom forumu nisam nikad do sad ni?ta ni ?itala ni pisala... ali sam zato u?estvovala u skoro svim fazama restauracije, kako kombija, tako i drugih na?ih vozilica, a osim toga i poku?avala obezbijediti pisane tragove o tome ?to smo sve radili... E pa smo tako dobili par desetina hiljada slika koje je valjalo organizirati...

Evo nekoliko linkova sa fotografijama nekih na?ih motornih vozila (ima i bezmotornih, ali to je za drugu pri?u...)

Kao prvo, njeno veli?anstvo bubaze.. bubaze (skra?ena verzija (maximalno)):
http://s604.photobucket.com/albums/tt122/bubazeteam/bubaze%20evolution/?albumview=slideshow

Pa onda, du?a ali ipak nepotpuna bubaze kolekcija kako su je vidjeli na?i prijatelji buba?i sa Bubulescu.org:
http://www.bubulescu.org/index7b92.html?option=gallery&catid=59&Itemid=57&page=1

Eh, onda kona?no i razlog zbog kojeg smo i na ovom forumu, a tako?e i: onaj zbog kojeg nam je praaavo cool kad negdje putujemo porodi?no, onaj zahvaljuju?i kojem smo ljetos imali luksuzni smje?taj 10 metara od mora, kojim smo lagano pre?li 2000 km u 10-tak dana bez ikakvih zeza, zbog kojeg smo upoznali jo? puno zanimljivih ljudi, itd... i na kraju, onaj u kojem moj vrli bubaze suprug mo?e komotno no?iti ako bude ljut na mene kad se vrati :angel::angel::love:
http://s604.photobucket.com/albums/tt122/bubazeteam/boombacha/?albumview=slideshow

Napominjem da su sve slike koje su sada u albumima, stare makar dvije godine.. ?im bude mal?ice vremena doda?emo novijih slika, pogotovo "novog" krova na kombiju.

A evo i link na slike iz Rovinja proljetos...
http://s604.photobucket.com/albums/tt122/bubazeteam/10tiRovinj_2010/?albumview=slideshow

Nadam se da nisam pretjerala... Pozdrav svim foruma?ima i ljubiteljima VW kombija i buba od bubaze team-a!
Zadnja izmjena: buba_ze; Uto stu 30, 2010 10:48 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
buba_ze

PostPostao/la buba_ze dana Uto stu 30, 2010 10:49 pm

:D:D:D:D To zeno :D:D:D:D
buba_ze

PostPostao/la ante76 dana Uto stu 30, 2010 11:05 pm

par slika kombi?a i sela moga maloga... ;)
Slika
Slika
Slika
Slika
ante76

PostPostao/la dragon01 dana Uto stu 30, 2010 11:05 pm

Skromnost jeste vrlina ali va?a kolekcija stvarno zaslu?uje pa?nju,naravno treba cuvati asa u rukavu,
svojim iskustvom i znanjem sigurno mo?ete usmjeriti i pomoci u rje?avanju gorucih pitanja.Ovim cinite ogromno
zadovoljstvo meni ,jer poznavajuci vas i na?eg zajednickog prijatelja Mensu koji je kriv u mom slucaju za sve ove zaraze
pokazujete da se i citave porodice vrte oko oldya.Pozdrav najjjjjacem timu u BiH i ?ire.

PS.Moje slike mutne pa nisam ?elio da kacim:pa::pa::pa::pa::pa::pa::pa:
KUPUJEM t-2 U VOZNOM STANJU
ponude slati na mail
krimosi mr???
dragon01

PostPostao/la Ernesto (CHE) dana Uto stu 30, 2010 11:11 pm

Lijepi pozdrav zenskom dijelu tima :beer: . Slike na ovom compu na zalost ne vidim, ali pratio sam radove i prije. Morati cu sutra pogledati na drugom compu.
Ernesto (CHE)
Administrator

PostPostao/la Brk dana Sri pro 01, 2010 5:37 am

To je prava ?ena :beer:
Istinu je lako shvatiti kad se sazna,
ako se ikada sazna
Galileo
Brk

PostPostao/la Klemen Klemen dana Sri pro 01, 2010 8:03 am

Bravo Mirela :)

Da nije svega ovoga cime se uglavnom stvarno super zabavljam verovatno bih vozio neki nov auto,i imao bih novca,ali bi mi bilo uzasno dosadno i ne bih poznavao neke stvarno sjajne ljude! (quote NEBKV)

1960 VW bus T1 9-windows
1967 june VW bug
1972 VW bus T2ab
1974 VW 1300 topless
Klemen Klemen

PostPostao/la dady dana Sri pro 01, 2010 8:15 am

Imas li slucajno sestru ? :lol::lol::beer:
dady

PostPostao/la bulebule dana Sri pro 01, 2010 10:28 am

Kako Bosanac ima nos za na? ?enu... ili je to odgoj? :satan:
type4 addict & member of type4 cult
bulebule

PostPostao/la Proleter dana Sri pro 01, 2010 11:29 am

to se tra?i, j...? karijeru ak nema ?enske podr?ke :beer:
ljepo se vratit ku?i al jo? je ljep?e oti
Proleter

PostPostao/la Kiki-t4 dana Sri pro 01, 2010 11:32 am

Lijep potez ?enskog dijela buba Ze team-a!!
:pa::pa:
Kiki-t4

PostPostao/la davor dana Sri pro 01, 2010 12:55 pm

Bravo,za svaku pohvalu... :beer:
davor

PostPostao/la BOORNA dana Sri pro 01, 2010 1:45 pm

Ide??, zakoN! :beer:
BOORNA

PostPostao/la Bajadera dana Sri pro 01, 2010 1:57 pm

That?s the spirit!!!!
Bravo !!! :beer:
Aircooled Rules
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju
Bajadera

PostPostao/la buba_ze dana Sri pro 01, 2010 3:18 pm

Bravooooo, dje je nadje covjece,
ops pa ovdje se govori o zeni mi :play::play::play:
To zeno, daj jos slika vozilica :kiss: :kiss: :kiss:
buba_ze

PostPostao/la teddy-lee dana Sri pro 01, 2010 3:43 pm

?udno je ovo ?itati..jedan account, dvije osobe! :lol:

Odli?an vozni parki? Buba Ze team..pohvale! :beer:
1973 Bay window bus daily driver | 1978 Bay window pop top
Save the planet
Don't waste water
Drive air cooled!
teddy-lee
Administrator

PostPostao/la buba_ze dana Sri pro 01, 2010 6:11 pm

teddy-lee napisao:?udno je ovo ?itati..jedan account, dvije osobe! :lol:

Eh, to je va? problem :P, ?to bi rekao mu?ki dio bubaze tima... ?to se mene ti?e, i ovo je samo nadopunjavanje, kao i u svemu ostalom ?to radimo...

No, prije javnih zahvala slijedi i javno priznanje (posramili ste me od pohvala i povjerenja :red:)...

Dakle...nisam ni ja cvje?ka (ti tamo nemoj da bi ?ta nadodavao, kao npr. "cvje?ka?!!! hah... ne da nije cvje?ka, nego...ne znate vi ljudi kako je meni u stvari...", i tako to..., jes' ?uo??) i ja povremeno.. dobro, po?esto :rolleyes:, patim od sindroma od uuufnikadkraja?a?kanjuokoauta, a tek kad me uhvati vi?etijestalodotihautanegodomene... uh, ne bih mu bila na mjestu...

I koliko god da i ja sve to ?a?kanje volim, bubu obo?avam, kombi mi je zakon, okre?em se i kad koji pro?e ulicom (kombi, mislim ;)) i uvijek zajedno kontamo o ne?emu jo?, i djeca nas ve? zovu "dalo bi se to srediti" i to mi je super, ... nekad mi izgleda kao da "ne?to" ima kontrolu nad na?im ?ivotom, a ja neee volim i ne ?eeelim da ne?to ima kontrolu nad mojim ?ivotom......
.... hmmm... :stu: da nisam ja mo?da pogrije?ila... je li ovo ispovijedaonica forum?? ups...

Ozbiljno ljudi, drago mi je da sam me?u vama koji znate kako to sve izgleda i kakav je osje?aj, i hvaaalaa puno na pohvalama i super komentarima :beer:

Pozdrav od ?enske bubaze ekipe, trojca bez kormilara.. (btw. i bubaze curice ?lajfaju, ?mirglaju, odvr?u, zavr?u, kituju, ... a ?to tek sviraju po ?ivcimaaaa... ;)

:pa:
buba_ze

PostPostao/la mema dana Sri pro 01, 2010 7:30 pm

Pozdrav

Ej vidjao sam vas kombi u Sarajevu proslu zimu a i nedavno na Grbavici?

:beer::beer:
VW T2 1977 SC
VW T2 1973
VW bug 1972
mema

PostPostao/la buba_ze dana Sri pro 01, 2010 8:21 pm

Ispred firme, kada sam u Sa, ajd necemo vas vise cimat da se ne pita narrod ko kada pise, sada pisem
ja
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Zeno kada uhvatis vremena de nabaci koju sliku noviju, obecao sam extream-u, smokvi, mada imamo jos dosta. Jest da se nasi radovi ne mogu porediti sa forumaskim guruima, al mi radimo koliko mozemo i stignemo uz pomoc prijatelja, poredacemo jednom i te slike, a nadje se i cevapa, ribe, sudzukica, kotlica, piva i sl.
E a mozes i koju sliku da vide koji je najstariji oldtimer na forumu, ili oldimeri, ovi forumasi se mjere jel sesti il sedmi mjesec 87., ko je stariji :D:D:D:D mi mozemo se mjerit desetinama god razlike :rolleyes:

Vozdra narode iz ludjacki vjetrovito prohladnog Amsterdama.
Zadnja izmjena: buba_ze; Sri pro 01, 2010 8:28 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
buba_ze

PostPostao/la buba_ze dana Sri pro 01, 2010 8:24 pm

A glede toga sta sve zenska polovica radi na popravljanjima, restauracijama, tapaciranjima, slajfanju, lakiranju, rezbarijama,....nece ona da posta te slike, ispada da se hvali, moracu ja kada skontam kako se to postavljaju slike i da nadjem vremena, a onda spetakl
E dobro je i mene
Vozdra
buba_ze

PostPostao/la difre dana Sri pro 01, 2010 8:33 pm

Svaka ?ast, mogla bi dr?ati predavanja u Ernestovoj klinici :beer::beer:
put je cilj

Slika
difre

PostPostao/la dragon01 dana Sri pro 01, 2010 9:29 pm

buba_ze napisao:Ispred firme, kada sam u Sa, ajd necemo vas vise cimat da se ne pita narrod ko kada pise, sada pisem
ja
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Zeno kada uhvatis vremena de nabaci koju sliku noviju, obecao sam extream-u, smokvi, mada imamo jos dosta. Jest da se nasi radovi ne mogu porediti sa forumaskim guruima, al mi radimo koliko mozemo i stignemo uz pomoc prijatelja, poredacemo jednom i te slike, a nadje se i cevapa, ribe, sudzukica, kotlica, piva i sl.
E a mozes i koju sliku da vide koji je najstariji oldtimer na forumu, ili oldimeri, ovi forumasi se mjere jel sesti il sedmi mjesec 87., ko je stariji :D:D:D:D mi mozemo se mjerit desetinama god razlike :rolleyes:

Vozdra narode iz ludjacki vjetrovito prohladnog Amsterdama.

eeeeeeeee da ti nije ?ene jo? bi ludio za toyotama,nisanom i ostalim smecem novije proizvodnje
hahahahhahhaaa:beer::beer::beer::beer::beer:
KUPUJEM t-2 U VOZNOM STANJU
ponude slati na mail
krimosi mr???
dragon01

PostPostao/la buba_ze dana Sri pro 01, 2010 10:38 pm

e nek si mu se nagovorio

:cool:
buba_ze

PostPostao/la Ernesto (CHE) dana Čet pro 02, 2010 12:10 am

difre napisao:Svaka ?ast, mogla bi dr?ati predavanja u Ernestovoj klinici :beer::beer:

Eeeee, samo da ne zavrsi kao pacijent s ostalima. Sad moramo i zenski odjel otvoriti :D :D .
Nego, vi iz Bubaze tima bi na pocetku trebali pisati M ili Z da znamo ko prica :lol: . Zezam se, jako lijepo je vidjeti takvu ekipu na putovanju kroz zivot :) .,
Ernesto (CHE)
Administrator

PostPostao/la buba_ze dana Čet pro 02, 2010 10:04 am

e nisam siguran :D za ostala smeca, pa bar si ti vidio pored bube sta je bilo na oldtimerijadi :lol::D
M
buba_ze

Sljedeće

Vrati se na: Garaža