Nov kombit u gara?i

PostPostao/la bubuleja dana Pon lis 10, 2011 7:07 pm

Guzowsky napisao:Bome,i moj ?e se do prolje?a vratiti na prvobitnu visinu!

:beer:
bubuleja

PostPostao/la hector7 dana Pon lis 10, 2011 8:37 pm

ja sam svoga skinuo prvo za 12,5 cm pa ga onda vratio za nekih 5 cm nazad je sam mislio da ce mi se sve raspasti. na svakom lezecem sam imao osjecaj da mi instrument tabla puca na pola. jebat ga, nije to za nase ceste,, na zalost jer izgleda dobro,, na svakom autu na svijetu.
..... SHIT MAN THAT'S ONE SWEET LOOKIN VAN .....
hector7

PostPostao/la kreso dana Pon lis 10, 2011 9:14 pm

Pih softici, ja ga ne dizem dok kugle ne poispadaju......
Buba mit fladah 1962, Early bay 1970
www.highclass.hr www.zagrebexpat.com
kreso

PostPostao/la bubuleja dana Uto lis 11, 2011 6:32 am

kreso napisao:Pih softici, ja ga ne dizem dok kugle ne poispadaju......

da dok je u gara?i je ful udoban :lol::lol:
bubuleja

PostPostao/la Hrki ZD dana Uto lis 11, 2011 7:26 am

To nabijanje nema smisla..., je da izgleda lipo, al jbt ga... sjedi se na kota?ima, triba se voziti udobno. Nekad triba i po makadamu do?i do neke uvalice ili nekog lipog mjesta u prirodi. Ide nazad na standard i to je to...nema vi?e kemijanja i spu?tanja. Treba u?ivati u vo?nji, barem kad su kombiji u pitanju..

2 Kre?o: Softi?i, a!?!?!? I ja bi se rugao da imam panela koji ore po podu, a kad triba voziti ?enu i djecu, onda izvu?em Deluxa iz gara?e....!!!! :cool:
Hrki ZD

PostPostao/la Flegy dana Uto lis 11, 2011 7:50 am

Hrki ZD napisao:2 Kre?o: Softi?i, a!?!?!? I ja bi se rugao da imam panela koji ore po podu, a kad triba voziti ?enu i djecu, onda izvu?em Deluxa iz gara?e....!!!! :cool:

AHA ! Ajde Sokre, izvuci se iz ovog :stu:
Moje misljenje je da kombiji nisu za spustanje, vec za uzivanje u voznji, a jedno i drugo ne ide
Sad i ja imam potpis
Flegy

PostPostao/la ToXic dana Uto lis 11, 2011 12:02 pm

ljudovi, pa nisu ovo oni kombiji koji su bili prije 30 godina i kusur. niti ste zidari, niti imate posebnu potrebu za takvim vozilom...niti prelazite milione s njima.
sad ih vozite zato sto su vam tek sad sjeli i volite ih zato sto su starudije i uglavnom zato sto ste evoluirali iz bubasa koji su kisnuli i smrzavali se po susretima.
kombi moze biti zlatan, usminkan i stajati muzeju, a ja necu se okrenut za njime sve dok nije spusten i zakucan u patos. po meni sve nase jedinice, dvojke i bube nisu interesantne sve dok stoje kao koze... ostale kombije ne stavljam u ovu kategoriju jer su ovdje samo kao radna vozila.
daj se malo opustite i uzivajte u tim svojim ljubimcima i ne robujte prosjecnoscu. nije isti osjecaj sjedit u normalnoj bubi ili kombiju i patosiranom ma sto vi mislili o tome
ToXic

PostPostao/la bulebule dana Uto lis 11, 2011 12:07 pm

ma kad ti adjusteri nisu ba? najbolje rje?enje. sa onim izvrnutim kuglama, ili dropanim spindlovima, ili... bi bio i nizak i udoban. ali ne mo?e? i ovce i novce. :(
type4 addict & member of type4 cult
bulebule

PostPostao/la chbr2a dana Uto lis 11, 2011 12:11 pm

Moj je i ovako- standardno tvrd, pa pucaju elementi prednjeg ovjesa.

A u cjeloj okolin ima ravnih 5 spustenih kombija (zenov se ne racuna).
I najduži put kreće prvim korakom
chbr2a

PostPostao/la chbr2a dana Uto lis 11, 2011 12:15 pm

A kombiji i bube nemaju ama bas nikakve veze i nije istina je vecina izrasla u vozace kombija iz potrebe.
A pravo narodno auto je ipak transporter.
I najduži put kreće prvim korakom
chbr2a

PostPostao/la Gear dana Uto lis 11, 2011 12:24 pm

Ja ozbiljno razmisljam o ugradnji vitla.
Gear

PostPostao/la mema dana Uto lis 11, 2011 4:23 pm

Gear napisao:Ja ozbiljno razmisljam o ugradnji vitla.

Na kakvo vitlo tacnije mislis?

Ja isto imam neke ideje da vidim jel mislimo na isto?
VW T2 1977 SC
VW T2 1973
VW bug 1972
mema

PostPostao/la Gear dana Uto lis 11, 2011 6:02 pm

ovakvo, samo manje fancy

Slika
Gear

PostPostao/la mema dana Uto lis 11, 2011 6:18 pm

:lol::lol::lol::lol:

Imam istu ideju :beer:

Sigurno zvuci glupo ,ali kombijem se svuda zavlacim i vozim se zimi.

Znam se zaglaviti ,ne tako cesto ali desi se.Nisam jos uvijk donio odluku ali ozbiljno razmisljam o tome :)
VW T2 1977 SC
VW T2 1973
VW bug 1972
mema

PostPostao/la Gear dana Uto lis 11, 2011 6:42 pm

mozda ovim sminkerima, ali meni ne zvuci glupo... ima mi nesto jako uzbudljivo u tome da mogu doci na mjesta gdje vecina normalnih vozila nemoze, a jos k tome, furam stan sa sobom.

Ovi kamperi su imali svoju offroad pricu koja nazalost nije nikad zazivjela (tek u T3), ali i bez 4x4 su puno sposobnija vozila nego bi prosjecni promatrac mislio (u rangu s nekim terencima) Svatko ima svoje veselje, meni je isto spusteni kombi lijep, ali tamo gdje estetika pocinje, funkcionalnost staje.
Gear

PostPostao/la kreso dana Uto lis 11, 2011 7:47 pm

ToXic napisao:ljudovi, pa nisu ovo oni kombiji koji su bili prije 30 godina i kusur. niti ste zidari, niti imate posebnu potrebu za takvim vozilom...niti prelazite milione s njima.
sad ih vozite zato sto su vam tek sad sjeli i volite ih zato sto su starudije i uglavnom zato sto ste evoluirali iz bubasa koji su kisnuli i smrzavali se po susretima.
kombi moze biti zlatan, usminkan i stajati muzeju, a ja necu se okrenut za njime sve dok nije spusten i zakucan u patos. po meni sve nase jedinice, dvojke i bube nisu interesantne sve dok stoje kao koze... ostale kombije ne stavljam u ovu kategoriju jer su ovdje samo kao radna vozila.
daj se malo opustite i uzivajte u tim svojim ljubimcima i ne robujte prosjecnoscu. nije isti osjecaj sjedit u normalnoj bubi ili kombiju i patosiranom ma sto vi mislili o tome

Potpisujem....... Kombi i buba su koze dok god se ne vuku po podu.....
Buba mit fladah 1962, Early bay 1970
www.highclass.hr www.zagrebexpat.com
kreso

PostPostao/la OVALI dana Uto lis 11, 2011 7:51 pm

kreso napisao:
ToXic napisao:ljudovi, pa nisu ovo oni kombiji koji su bili prije 30 godina i kusur. niti ste zidari, niti imate posebnu potrebu za takvim vozilom...niti prelazite milione s njima.

Potpisujem....... Kombi i buba su koze dok god se ne vuku po podu.....

sla?em se u potpunosti
OVALI

PostPostao/la Gear dana Uto lis 11, 2011 8:12 pm

?to su sve ?ene s godinama radile da budu lijepe, krajnije je vrijeme da i vi pocnete ispunjavat svoju kvotu ?rtvovanja. :P

Bolje ?tiklom u tra?nicu nego spustenim kombijem preko ?ahta.
Gear

PostPostao/la Hrki ZD dana Sri lis 12, 2011 9:17 am

:D Ide gore i gotovo, pa bio koza, divokoza nema veze, treba "ploviti" po asfaltu i zavla?iti se okolo po makadamima, to je smisao kombija.
A ?to se ti?e buba, imam dvije, i obe su "u podu" pa kad mi je do takve vo?nje, sjednem u bubu.:satan::cool:
Zadnja izmjena: Hrki ZD; Sri lis 12, 2011 9:17 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Hrki ZD

PostPostao/la bubuleja dana Sri lis 12, 2011 9:46 am

ovi ?ta pri?aju o spu?tenoj vo?nji u podu naprave 1500 kilometara godi?nje na tri susreta u bubi :lol:

a ovi koji se voze svaki dan znaju da to ne pali kad padne snijeg i krenu ki?e :beer:

najbolje rije?enje je naravno i najskuplje AIR RIDE :cool:
Zadnja izmjena: bubuleja; Sri lis 12, 2011 9:47 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
bubuleja

PostPostao/la teddy-lee dana Sri lis 12, 2011 1:14 pm

kreso napisao:Potpisujem....... Kombi i buba su koze dok god se ne vuku po podu.....

Potpisujem - plus..

Mi u Istri volimo na?e koze, na grbu pogotovo.. :D

Svoj bus vozim svaki dan..i godi?nje napravim brdo kilometara..
I naravno da ce bus kad tada ici bli?e podu..
1973 Bay window bus daily driver | 1978 Bay window pop top
Save the planet
Don't waste water
Drive air cooled!
teddy-lee
Administrator

PostPostao/la Bakir dana Sri lis 12, 2011 1:45 pm

do sada sam imao 4 buba, sve su bile "normalne" :angel:
igrom slucaja uzeo sam jednu spustenu buba i mogu reci svoje misljenje.
nikad to nebi uradio ni na bubi ni na kombiju.
kako to "Gear" kaze "gdje estetika pocinje, funkcionalnost staje"
jos ako su ceste lose kao kod nas imate problem.

za bubu trazim most da skinem ovaj sa adjusterima :stu::stu:
VW T2 77
Bakir

PostPostao/la pso dana Sri lis 12, 2011 5:15 pm

toxic zlatne rije?i ....

svako svoj film fura a meni je patosiran kombi najljep?a pojava na svijetu ... pa kolko god patio i vozio polako moj ?e bit do poda ....:beer:

istina ... nisam nikad do sada vozio patosiran kombi ni bubu ali su zato svi na?i auti do sada bili patosirani .... dosta nam je vidjeti punti?a .... isto svakodnevni auto koji radi pun k. tuning susreta u hr i puno ?ire .... nikad nam nije palo na pamet da ga di?emo ... ?tovi?e upravo se sre?uju blatobrani da mo?e jo? dole.....:pa:
Zadnja izmjena: pso; Sri lis 12, 2011 5:17 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
low and slow
nabava & ugradnja custom elektronike na sve vrste vozila.....centralna zaklju?avanja sa i bez daljinskog....elektri?ni podiza?i stakala.....xenon & led osvjetljenja....autoakustika.....parkirni senzori........
091 568 63 40
pso

PostPostao/la Klemen Klemen dana Čet lis 13, 2011 9:49 am

S Koklom se lijep?e vozi nego sa zelenobijelim. Sve ovisi od toga kako spusti? auto.

Da nije svega ovoga cime se uglavnom stvarno super zabavljam verovatno bih vozio neki nov auto,i imao bih novca,ali bi mi bilo uzasno dosadno i ne bih poznavao neke stvarno sjajne ljude! (quote NEBKV)

1960 VW bus T1 9-windows
1967 june VW bug
1972 VW bus T2ab
1974 VW 1300 topless
Klemen Klemen

PostPostao/la bubuleja dana Čet lis 13, 2011 11:10 am

pso napisao:toxic zlatne rije?i ....

joooj kad vidim ovo uvla?enje...ti si super... ti si naj.... potpis....isl...po?ne mi se kakat ajd bok idem :rolleyes:
bubuleja

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Garaža