Multivan T3

Multivan T3

PostPostao/la krokanich dana Sri svi 09, 2012 9:13 pm

Nije Bluestar ali je blue. Nema kockaste farove, ali ima kockaste maglenke. Nije turbo dizel ali je zato motor u super stanju. Nije savrsen i ima posla na njemu ali je moj i konacno imam kombi za voznju. :D

Doduse, nije registriran ali uskoro ce biti. Nazalost auto je prioritet u kuci i sutra ga moram registrirat, tako da ce kombi jos neko vrijeme pricekat.

Kombi ce te vrlo lako prepoznati jer je od jednog clana s foruma. Moram priznati da je iznutra prilicno prljav i danas se malo cistilo. Dok ga registriram ide kod frenda na jedno dubinsko ciscenje. Limarijski nije u savrsenom stanju, ali ce proci tehnicki, nije nigdje trul, samo povrsinska hrdja.

Od opreme ima 6 sjedala (prednja dva s naslonima za ruke) r'n'r krevet, maglenke :lol: , stol, zatamnjena srednja stakla, zadnja dva s onim crnim "lufta?ima", tepison je na podu, drzaci za case, uticnice kod sjedala, otvore za grijanje/hladjenje u straznjem djelu. Nije nesto ali u usporedbi sa bivsim transporterom ovo je avion i jako me veseli :D

Sutra ce biti jos slika al evo jedna od danas da se pokaze da sam ipak nesto radio...

Slika

Uploaded with ImageShack.us
krokanich

PostPostao/la bubuleja dana Sri svi 09, 2012 9:22 pm

izgleda ko nov brate :beer:
bubuleja

PostPostao/la chbr2a dana Sri svi 09, 2012 9:58 pm

vidio sam ovaj kombi LIVE i osim ?to ne izgleda tako lo?e- ubiti uopće nije tako lo?.
:beer: :beer:

makina mu je nov novcijata ;) ovjes mi se kao suvozaču učinio super :) a ove ostale romantične đinđe su samo plus.
mislim da bi ga trebao dobro oprati i probati ispolirati- i iznutra također.

drago mi je radi tebe :pa: :pa:
I najduži put kreće prvim korakom
chbr2a

PostPostao/la Proleter dana Čet svi 10, 2012 7:09 am

...kolko sam upu?en nakon kupnje ga je majstor Martin "pretreso" tak da bi trebao mehani?ki
bit OK
sveusvemu sretno :beer: :beer: :beer:
ljepo se vratit ku?i al jo? je ljep?e oti
Proleter

PostPostao/la studentt dana Čet svi 10, 2012 7:13 am

sretno i puno kilometara i dugo da te sluzi :beer:
das auto
studentt

PostPostao/la Bogy RI dana Čet svi 10, 2012 8:23 am

?estitam i sretno!:beer: samo obavezno jo? puno slika.
Nema veze ?ta nije TD i nema kockaste farove i nije savr?en, jer da sve to ima ti bi? bio tu?an jer ne bi? imao ?ta radit na njemu!:pa:
Bogy RI

PostPostao/la dbrezari dana Čet svi 10, 2012 10:49 am

farove kupis kad naidjes na dobru ponudu i kad sredis sve ostalo.

pregledaj si zadnje ruke i federe (ruka zadnja mora imati zic za leziste federa - jako bitna stvar)
Pogledaj kakav je navoj na matici zadnjeg kotaca - i to ti je to, same gas.
ovo preventivno pogledas da ti ne rikne na cessti

Sretno!!!
dbrezari

PostPostao/la Tomo T3 dana Čet svi 10, 2012 8:27 pm

?estitke i puno ugodnih km ?elim
Slika
Tomo T3

PostPostao/la krokanich dana Čet svi 10, 2012 8:36 pm

Danas se nista nije radilo na kombiju. Samo sam ga posliko i to je to. Mladji brat je stalno u njemu tako da ga je opet zaprljo al nema veze ionako ide uskoro na kemijsko. Danas sam bio na tehnickom s autom i nisam proso. Neke sitnice ne valjaju i lik me nece pustit. Na kombiju ce se iduci tjedan rijesit povrsinska hrdja samo zbog tehnickog. Neznam sto bi jos valjalo zamjenit tako da cu otic na tehnicki, a oni nek kazu sto ne valja. Ionako imam deset dana da otklonim kvar tako da cu konkretno znat sto ne valja. :stu:

Evo i nekoliko slikica:

Slika

Slika

Slika
krokanich

PostPostao/la krokanich dana Čet svi 10, 2012 8:38 pm

Slika

Slika

Slika
krokanich

PostPostao/la krokanich dana Čet svi 10, 2012 8:39 pm

Slika

Slika

Eto toliko od mene za sad. Javim se novim vjestima o kombiju iduci tjedan, a dotad slobodno komentirajte, dajte savjete i ideje za ure?enje. :D
krokanich

PostPostao/la multivan t3 dana Čet svi 10, 2012 8:45 pm

Uh,uh...ne staj mi na muku.Ovakvog imao i budala prodao(pao na dobru kintu)a sad ga ne mogu pre?aliti,Motor bioTD,petobrzinac menja?,plus ?iber....
Sre?an svaki predjen kilometar,,,
multivan t3

PostPostao/la Bogy RI dana Čet svi 10, 2012 8:59 pm

Pa ja bih bio zadovoljan sa ovakvim ako nije trul!
A sad pregledaj trap da nema lufta, gume da su OK i sva svjetla da rade i prolazi? tehni?ki.
Hr?e ba? nema ne?to na oko, lako ?e? donji dio kolone i blatobrane skobitirat i pofarbat u plavo to sve mo?e? usput dok se vozi? pa ?e? uo?avat nedostatke i otklanjat kvarove!

Sretno:pa:
Bogy RI

PostPostao/la bubuleja dana Čet svi 10, 2012 9:30 pm

eto vidi? to ti je ko ?eka do?eka...multivan nema bolje :beer:
...nego na tehni?kom ti moraju re? ?ta nevalja..ko?nice signalizacija ovjes?????????

jel 5 brzina?
bubuleja

PostPostao/la krokanich dana Čet svi 10, 2012 9:45 pm

5 brzina je. Ja provjerim sve prije tehnickog i napravim sto mislim da treba, ali ovdje kod nas su takvi biseri da ci ti rec da mlaznica od brisaca nema dovoljan protok tekucine za pranje stakla i nemos proc tehnicki. Da nije prva registracija otisao bi negdje dalje. Gospodin na tehnickom ti mora rec sto ne valja na vozilu i napravit zapisnik o tome na koji se imas pravo zalit... Naci ce sto posto nesto da nevalja makar bi bilo tko drugi normalan rekao da je kombi ok i da je tehnicki ispravan... Ako prodje tehnicki od prve lako moguce da se vidimo u Vinici u 6 mjesecu.
krokanich

PostPostao/la Proleter dana Čet svi 10, 2012 11:05 pm

iscimat ?e te par puta al ?e te pustit na kraju, nemoj samo gubit ?ivce :beer: :beer: :beer:
ljepo se vratit ku?i al jo? je ljep?e oti
Proleter

PostPostao/la Bobo T3 dana Pet svi 11, 2012 7:28 am

NAPOKON!! ?estitam!
Bobo T3

PostPostao/la ivan1004 dana Pet svi 11, 2012 8:01 am

?estitam i puno sre?e i kilometara sa novim kombi?em............. :beer:
Nije to ni?ta daj nam gemi?ta.....
ivan1004

PostPostao/la dbrezari dana Pet svi 11, 2012 8:01 am

kad padnes i ponovno dodjes gledaju iskljucivo i samo ono zbog cega nije prosao!!!!!!
tak da ak ti vele 2 put da nekaj drugo ne valja zoves sefa :D
dbrezari

PostPostao/la rade dana Pet svi 11, 2012 9:34 am

Bravo majstore! Kombi ti je preljep i mo?e se srediti. Mislim da bi prvo trebao "napasti" motor
(ulje,filtere, kai?eve i sl.) pa obavezno kontrola ko?nica pa onda "?minka" i ostalo.
Puno sre?e u radovima :pa: :pa: :pa:
Zadnja izmjena: rade; Pet svi 11, 2012 9:38 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Ko rano rani dvije sre?e grabi !
rade

PostPostao/la milan17461 dana Pet svi 11, 2012 12:15 pm

Multivan, san snova, samo napred i oteraj one sa tehnickog u PM (da mozes) ako stvarno gledaju mlaznice i da nemas vodu u vazi za cvece na stolu :D.
Kako neko rece, napadni motor, zameni sve kaiseve i ulja sa filterima, pa samo po gasu, a estetiku polako (Alen je nas uzor, guru i tako to) :D :D

Puno kilometara bez zastoja na putu i :beer:

Milan
milan17461

PostPostao/la DADO 760 ST dana Pet svi 11, 2012 8:37 pm

:beer: Puno sre?e i puno puno kilometara s njim !!! :beer: :beer: ;)
"moj bjeli labudeee"
DADO 760 ST

PostPostao/la ku?a putuju dana Ned svi 20, 2012 1:58 pm

sre?an ti bio i zdravo ga vozio!
?to me majko ne poturi ?e Nik?i?ko pivo curi!
ku?a putuju

PostPostao/la krokanich dana Uto svi 29, 2012 3:40 pm

Evo za vikend je dobio jedno pravo ciscenje iznutra. Sve je bilo masno od ulja i puno fleka. Poskidao sam sve sto se dalo skinuti i uzeo sam od mame nesto za odmascivanje. Mislm da je arf ili tako nesto, uglavnom prva liga je stvar. I onda polako. Policu po policu, pepeljaru po pepljaru, stol i na kraju stranice. To je bilo malo muka jer sve treba dobro istrljat sa spuzvicom da bi se vidjeli rezultati. Nakon toga sve obrisao s mokrom krpom i naspricao s kokpit sprejom. Sad je iznutra zbilja kao nov. Sjedala sam usisao od prasine i izgledaju ok, ali bi htio svakako staviti nekakve presvlake...

Iduce na redu je regisracija, koja bi trebala biti u cetvrtak ili petak.

Plan je bio doci u Vinicu na susret, ali kako stvari stoje to cemo morati nazalost preskociti. :( (bas sam misli da ce mu to biti krstenje)

Zanima me da li mi netko moze reci gdje da nabavim spuzvu za krevet. Tj. onaj dio u gepeku. Treba mi 12 cm debljine i da nije neka premekana.
krokanich

PostPostao/la chbr2a dana Uto svi 29, 2012 3:53 pm

Kod mene ima tip koji reze na mjeru ali blok 200x90 sto ti je idealno ako hoces napraviti dvije spuzve iza sto ubiti nije lose jel ti iza treba 160x100 a sumnjam da ces lako naci spuzvetinu tih dimenzija tako da najbolje da preradis ovu jednu u duplu ili ces imati 10cm uzu spuzvu.

Ma bas mi je drago tebe jel si ga htio dosta a i kombi ima potencijala, ali na prvu stvarno izgleda lose.
Vrlo je udoban i ovjes mu je drugciji nego u obicnih.
I najduži put kreće prvim korakom
chbr2a

Sljedeće

Vrati se na: Garaža